Sklep dla graczy

Tysiące świetnych propozycji dla graczy

Szczoteczka soniczna Oclean SE

Szczoteczka soniczna Oclean SE

Tym razem postanowiliśmy zrecenzować dla Was produkt, który może się przydać każdemu gamerowi, ponieważ szczoteczka soniczna od Xiaomi pozwoli każdemu graczowi utrzymać zdrowy i piękny uśmiech, który może okazać się pomocny podczas rozgrywkach offline 😊 Na tapetę wzięliśmy szczoteczkę Xiaomi Oclean SE, która jest lepszą wersją szczoteczki Soocas X3. Zainteresowany? Zapraszamy do dalszej części naszej recenzji!

Cena szczoteczki sonicznej Oclean SE

oclean se
  • Szczoteczka soniczna Oclean SE jest do kupienia w polskim sklepie internetowym Oclean.pl za 239zł.
  • Możliwe jest też sprowadzenie szczoteczki sonicznej Oclean SE z Chin za 44$ (w tym wypadku, musimy brać pod uwagę długi czas dostawy oraz brak polskich instrukcji).

Inne szczoteczki od Oclean Xiaomi

  • Najtańsza szczoteczka od Xiaomi to Oclean Air – już w cenie 219zł, co ciekawe ta wersja szczoteczki posiada wiele wersji kolorystyki, między innymi mamy do wyboru szczoteczkę z kolorystyką szarą, łososiową, różową, czy też zieloną.
  • Najdroższym modelem jest Oclean One – w cenie 289zł, wyróżnia się przede wszystkim wbudowanym głośnikiem oraz szybkim czasem ładowania. Dokładne porównanie wszystkich szczoteczek od Xiaomi znajdziesz w tym wpisie – szczoteczki soniczne Xiaomi

Zawartość pudełka Oclean SE

Paczka jest ładnie, estetyczne, a co najważniejsze bezpiecznie zapakowana w kartonowym pudełku. Całość produktów zamknięta jest w podróżnym etui otwieranych z dwóch stron. Z jednej strony znajdziemy szczoteczkę z nałożoną końcówką, a od spodu ładowarkę ze złączem USB oraz instrukcją obsługi.

Szczoteczka Oclean SE Xiaomi

Pomimo tego, że szczoteczka Oclean SE jest o wiele tańsza od konkurencji, m.in. od szczoteczek Philipsa to nie odbiega jakością od konkurencji. Wykonana jest z materiału ABS, do tego jest wodoszczelna z certyfikatem IPX7 i trwała. Wcześniej używaliśmy różnych szczoteczek sonicznych i najbardziej irytującym elementem w nich było to, że posiadały małe szczeliny, do których dostawała się woda. W Oclean SE obudowa jest idealnie spasowana..

oclean szczoteczka se

Czyszczenie

Jednym z ważniejszym elementów szczoteczek sonicznych jest oczywiście czyszczenie. Szczoteczka Oclean SE używa silnika Maglev Sonic Brushless, który umożliwia czyszczenie ultradźwiękami. Główka szczoteczki ma antybakteryjne właściwości, cenionej amerykańskiej firmy DuPont. W ciągu minuty Oclean SE wykonuje aż 40000 obrotów. Szczoteczka udostępnia również aż 12 wariantów czyszczenia dzięki kombinacji 4 poziomów szczotkowania (w aplikacji możemy ustawić własny tryb czyszczenia).

Akumulator

Szczoteczka zasilana jest baterią litowo-jonową o pojemności 2600 mAh, co umożliwia używanie szczoteczki codziennie dwa razy nawet przez 60 dni. Czas ładowania do pełnej baterii wynosi 6 godzin, dzięki magnetycznej ładowarce

Aplikacja

Naszym zdaniem jest to jedna ze znaczących przewag Xiaomi nad pozostałymi firmami. Do szczoteczki sonicznych Oclean Xiaomi mamy do dyspozycji dedykowaną aplikacje, która jest dostępna zarówno w Google Play, jak i Apple Store. Połączyć się ze szczoteczką możemy przez urządzenie wyposażone w Bluetooth. Oclean SE posiada 12 wariantów z trzema trybami czyszczenia (czyszczenie, wybielanie, masowanie) z 4 kombinacjami poziomu szczotkowania. Możesz zmodyfikować własny tryb czyszczenia i ustalić wykonywanie poszczególnych kroków w wybranym interwale czasowym. Dodatkowo, w aplikacji znajdziesz informacje o stanie baterii, zużyciu główki szczoteczki, czy też efektywności mycia zębów każdego dnia.

Podsumowanie – Oclean SE

Oclean-SE-1420x525

Szczoteczka soniczna Oclean SE jest zdecydowanie produktem wartym swojej ceny. Badania naukowe udowodniły, że używanie szczoteczki sonicznej 1 raz w ciągu miesiąca, jest bardziej efektywne od mycia przez miesiąc zębów tradycyjną szczoteczką. Wynik robi wrażenie, prawda? Jedynym mankamentem, do którego moglibyśmy się doczepić jest jedynie możliwość sprawdzenia statusu baterii w aplikacji. Fajnie by było, gdyby szczoteczka informowała nas o statusie akumulatora, np. odpowiednim kolorem diody – jak to jest rozwiązanie w innych szczoteczkach na rynku. Po zakupy zapraszamy do zaprzyjaźnionego sklepu internetowego Oclean.pl

admin

Wszystko co jest dedykowane graczom mnie pasjonuje. Prywatnie, wciąż fan Amigi i starego dobrego Commodore. Redaktor naczelny serwisu Dlagraczy.pl, który powstał hobbistycznie.