Dlagraczy.pl – serwis dla graczy

Gears of War 4 gry na xbox one obrazek 1

Gry na Xbox One

Najnowsza generacja konsol jest z nami już ładnych parę lat, a to oznacza, że zarówno Xbox, jak i PlayStation, mogą pochwalić się całkiem bogatą biblioteką tytułów. Dzisiaj przyjrzymy się tytułom przeznaczonym na konsolę Xbox One i wszystkie jej późniejsze wersje. Sprawdź najlepsze gry na Xbox one.

Wiele osób zarzuca firmie Microsoft, producentowi tego sprzętu, prawie całkowite unicestwienie tytułów ekskluzywnych, dedykowanych tylko na tę konsolę. To oczywiście efekt usługi Play Anywhere, dzięki której większość nowych gier na platformę da się odpalać zarówno na konsoli, jak i na komputerach stacjonarnych z systemem Windows.

To prawda, ale zakup konsoli i tak jest o wiele tańszy, niż dobrego komputera do gier, tym bardziej z racji szalejących na rynku cen kart graficznych. W takim razie, jakie tytuły na Xbox One są godne polecenia wszystkim tym osobom, które dopiero zaczynają przygodę z tym sprzętem?

W naszym zestawieniu przedstawiamy gry z najbardziej popularnych kategorii, które mogą trafić w gusta bardzo dużej grupy graczy. Zapraszamy do naszego rankingu – Najlepsze gry na Xbox One.

Gry na Xbox one – Forza Motorsport 7

To całkiem nowa gra w naszym zestawieniu, która miała swoją premierę jesienią 2017 roku i prezentuje sobą gatunek gier wyścigowych. Zacznijmy może od tego, że cała seria Forza Motorsport to tak naprawdę bezpośrednia odpowiedź Microsoftu, oraz ekipy Turn10 odpowiedzialnej za produkcję, na serię Gran Turismo dostępną na PlayStation, znaną już z pierwszej generacji tych konsol.

Forza Motorsport 7 to naprawdę solidny kawał wyścigów samochodowych, które zdecydowanie mają zapędy do bycia bardzo dobrej jakości symulacją. Wybraliśmy tę grę jednak z tego powodu, że w opcjach oferuje ona szerokie możliwości uruchamiania wspomagaczy prowadzenia, dzięki którym nawet osoba niemająca doświadczenia z wyścigami, powinna sobie poradzić i dobrze się bawić.

Moc zabawy znajdą tutaj zarówno miłośnicy gry offline, jak i online. Kampania dla jednego gracza jest tutaj niesamowicie rozbudowana, mamy mnóstwo trybów online, które stale są aktualizowane, ciekawe wyzwania rywali, ligi, a do tego ponad 700 samochodów, które możemy w pełni modyfikować wizualnie i mechanicznie oraz mnóstwo tras przeniesionych do gry ze świata rzeczywistego.

Nowa Forza może pochwalić się również naprawdę przyjemną dla oka grafiką oraz doskonałym modelem prowadzenia samochodów. Co ważne, gra stworzona głównie pod konsolę, pozwala na niezwykle płynne sterowanie standardowym kontrolerem. Możemy osiągać świetne wyniki w wyścigach bez konieczności inwestowania w kierownicę. Naszym zdaniem dla miłośników wyścigów będzie to pozycja numer 1 w przypadku konsoli Xbox One.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-one/Forza-Motorsport7/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Sprawdź najniższą cenę gry na Xbox one: Forza Motorsport 7

Gry na Xbox one – Gears of War 4

Gears of War 4 gry na xbox one obrazek 1

Seria Gears of War to kolejny przykład prawdziwej wizytówki Microsoftu, która jest mocno zakorzeniona z konsolą Xbox. Jeśli nie mieliście jeszcze do czynienia z tą produkcją, to gorąco zachęcamy do zapoznania się z nią.

Gears of War 4 to tak naprawdę 5 już odsłona serii, która swoją premierę miała w 2016 roku. FPS akcji stawia na naprawdę rozbudowaną fabułę, swoją drogą niezwykle ciekawą, ale i miłośnicy gry online nie powinni się nudzić. Jest to gra idealna dla tych osób, które nie wyobrażają sobie zabawy w strzelanki na konsolowym padzie. Stworzona z myślą o konsolach, posiada niezwykle proste do opanowania i precyzyjne sterowanie, z którym na pewno każdy sobie poradzi.

Gra zachwyca naprawdę dobrą grafiką, świetną oprawą muzyczną i długą kampanią, przy której nawet wprawieni gracze spędzą dobrych kilka godzin. Polecamy Wam również cofnięcie się do początków produkcji. Obecnie wszystkie części Gears of War, które początkowo powstawały na konsolę Xbox 360, można ograć na Xbox One dzięki wstecznej zgodności. Cena starszych wersji jest na tyle przystępna, że warto spróbować.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-one/Gears-Of-War-4/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Sprawdź najniższą cenę gry na Xbox one Gears of War 4

Gry na Xbox One – Cuphead

cuphead gry na xbox one obrazek 1

Cuphead to chyba jedna z najpiękniejszych obecnie gier na konsolę Xbox One, biorąc pod uwagę produkcje inspirujące się dawnymi stylami graficznymi. Zabawa żywcem przeniesiona z najpiękniejszych, starych produkcji Disneya, jest tak naprawdę wyzwaniem zręcznościowym. Bajeczna, kreskówkowa grafika, prostota sterowania, ale jednocześnie duże wyzwanie zręcznościowe. Tak w skrócie można opisać tę grę.

Cuphead skupia się przede wszystkim na zabijaniu bossów, od czasu do czasu oferując przerywniki biegane, w których sprawnie musimy pokonać konkretną planszę platformową i zebrać przy okazji kilka monet. Walki z bossami są bardzo wciągające i naprawdę trudne, choć poziom trudności jest tutaj niezwykle uczciwy. Po kilku niepowodzeniach można zacząć uczyć się pewnych reakcji przeciwników, przewidywać ich ruchy i osiągać coraz lepsze wyniki.

Stosunkowo niedrogi tytuł to zabawa na wiele godzin dla całej rodziny (można grać nawet w kooperacji na jednym ekranie), a do tego świetna oprawa graficzna i dźwiękowa.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-one/Cuphead/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Sprawdź najniższą cenę gry na Xbox one CupHead

Absolutny TOP – Wiedźmin 3: Dziki Gon

wiedzmin xbox one

Kolejne przygody Geralta w naprawdę spektakularnym wydaniu. Istniejąca na rynku od 2 lat produkcja, to tym razem naprawdę wielki, otwarty świat, klimatyczna oprawa graficzna, jak zawsze doskonała muzyka i wręcz idealny dubbing, który nie pozwoli na nudę nawet przez chwilę.

Jeśli kochacie klimat fantasy, to na pewno znajdziecie tutaj wiele zabawy dla siebie. Gra posiada oczywiście rozbudowaną fabułę główną, ale i mnóstwo wątków pobocznych, dzięki którym zwiedzimy każdy zakamarek świata. Ten klasyczny cRPG może wciągnąć na długie tygodnie i, co bardzo ważne, ponownie dzięki wstecznej zgodności XOne z X360, można spróbować swoich sił również w drugiej części przygód Geralta.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-one/Wiedzmin-3-Dziki-Gon/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Sprawdź najniższą cenę gry na Xbox one: Wiedźmin 3 Dziki Gon

Gry na Xbox One – Diablo III Reaper of Souls

gry na xbox one obrazek 5

W naszym zestawieniu postanowiliśmy zamieścić również najnowsze Diablo, trzecią część serii, na którą gracze czekali naprawdę długie lata po premierze dwójki. Choć sama gra ma dość mieszane opinie, to jednak naszym zdaniem może stanowić alternatywę dla tych, którzy lubią gry typu RPG, ale nie do końca mają czas na ogrywanie tak dużych produkcji, jak Wiedźmin.

Tutaj mamy do czynienia z typowym przedstawicielem gatunku hack’and’slash, a więc z bardzo przyjemną formą gier RPG, z którymi nie trzeba się wiązać na długie tygodnie. Prostota zabawy sprawia, że nawet grając raz na jakiś czas, możemy swobodnie powracać do zabawy i w kilka minut przypominać sobie, o co w niej chodziło. Diablo to również naprawdę duży świat, fantazyjna i przyjemna dla oka grafika, a do tego mnóstwo ciekawych zadań do wykonywania i oczywiście tryb zabawy kooperacyjnej, zarówno przy jednej konsoli, jak i online.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-one/Diablo-III-Reaper-Of-Souls/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Sprawdź najniższą cenę gry na Xbox one: Diablo III Reaper of Souls

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *