Dlagraczy.pl – serwis dla graczy

laptop do gier do 2000 zł

Laptop do gier do 2000 zł

Kto lepiej ma wybrać laptop do gier do 2000 zł, jeżeli nie sam gracz? A profesjonalny gracz powie Wam, że laptop do gier do 2000zł nie istnieje. Niestety, ale jest to przykra prawda.

Inne serwisy dają zapewnienia, że tani laptop w okolicach 2000zł pozwoli Wam odpalić najnowsze tytuły gier w dobrej jakości, ale bądźmy szczerzy – o ile, się to uda, to niestety na warunkach, które uniemożliwią rozgrywkę na najwyższym poziomie.

Niemniej jednak, jeśli nie dysponujesz większym budżetem niż 2000zł, mimo wszystko, postaramy Ci znaleźć najlepszego laptopa w tym zakresie cenowym. Powinieneś móc na nim pograć w może nie najświeższe tytuły, ale na całkiem dobrym poziomie.

Laptop gamingowe do 2000 zł – Ranking 2019

Lenovo 320-15

Laptop posiada dosyć wydajny procesor oraz pamięć DDR4, która gwarantuje szybki czas reakcji oraz według producenta niezawodną wydajność. Laptop firmowany jest możliwością uruchomienia wielu programów jednocześnie, co czyni go laptopem wielozadaniowym. Do kwoty 2000zł, jest to jeden z najlepszych wyborów obecnie na rynku. Jeśli chodzi o jakość wykonania, nie mamy nic do zarzucenia. IdeaPad 320 to jednoczęściowa obudowa z warstwą chroniąca przed starciem i zużyciem. Lenovo 320-15 jest dosyć dobrym wyborem, jeśli szukasz laptop do gier do 2000 zł. Choć oczywiście, jeśli jest możliwość, doradzamy odrobinę dołożyć i kupić lepszy sprzęt.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/Lenovo-IdeaPad-80XS00/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Lenovo 320-17

W przypadku serii 320-17, najlepiej wybrać laptopa z procesorem i5 siódmej generacji. Procesory Intel Core i5 siódmej generacji zapewniają krótki czas rozruchu oraz sporą dynamikę przy jednoczesnej obsłudze wielu programów. Płynność rozgrywki w grach komputerowych zagwarantuje karta graficzna GeForce 940X.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/Lenovo 320-17/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Asus P2540UA

Asus Pro jest laptopem dedykowanym dla osób, które często mają problem z utrzymaniem sprzętu w dobrej kondycji. Laptop wyposażony jest w obudowę o szczotkowanym wykończeniu i ekran LCD z powłoką odporną na zarysowania. Obudowa wyposażona jest w ergonomiczną klawiaturę o precyzyjnym ustawieniu klawiszy, zapewniając najwyższy stopień wygody.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/Asus-P2540UA/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Laptop do gier czy normalny komputer?

Osoby, które szukają sprzętu dla graczy, często stają przed dylematem: czy lepiej kupić mobilny sprzęt, który przyda się również np. w pracy lub na studiach, czy też stacjonarny komputer. Postaramy się odpowiedzieć, jakie rozwiązanie jest lepsze.

Laptop dla gracza to świetne rozwiązanie, ale jak już wcześniej wspomnieliśmy, wydajny sprzęt na najwyższym poziomie, niestety kosztuje trochę więcej niż 2000 zł. Laptop do gier za 2000zł jest pomysłem w porządku – o ile nie potrzebujemy grać w najnowsze tytuły.

Laptop do gier do 2000 zł – wady

Największą wadą w laptopach jest to, że mamy nieco ograniczone pole manewru w przypadku chęci ulepszenia sprzętu. Zazwyczaj ogranicza się ono do wymiany pamięci RAM oraz dysku. Dlatego musimy pamiętać, że kupując laptopa, musimy myśleć nie tylko o aktualnych potrzebach, ale o tych w przyszłości. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele konfiguracji laptopów, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających graczy.

Tani laptop do gier – zalety

Jak już wcześniej wspominaliśmy, laptopa oprócz do gier, możemy wykorzystać również w sprawach zawodowych, czy też na studiach. Laptop jest mobilnym urządzeniem, więc bez problemu możemy go przenosić z miejsca na miejsca. Zajmuje stosunkowo mało miejsca, więc też bardziej pasuje do wnętrz, niż komputer stacjonarny. Dodatkowo, może być bez problemu wykorzystywany w podróży i używany nawet w samolocie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *