Dlagraczy.pl – serwis dla graczy

xbox 360 ranking gier

Ranking gier XBOX 360

Ranking gier XBOX 360. 7-generacja konsol do gier towarzyszyła nam naprawdę długo. Należący do tej grupy Xbox 360 jest tutaj absolutnym rekordzistą. Konsola pojawiła się na rynku w 2005 roku, a dopiero w kwietniu 2016 roku, po prawie 11 latach, Microsoft oficjalnie zapowiedział zakończenie produkcji tego sprzętu. Xbox 360 w swoich różnych odmianach sprzedał się w ponad 80-milionach egzemplarzy, a tak długa obecność na rynku sprawiła, że na sprzęt ten mamy naprawdę poważną bibliotekę gier.

Ranking gier Xbox 360

Choć oficjalnie konsola nie jest już produkowana, to jednak wciąż można kupić ją nową, korzystając z ofert sklepów mających jeszcze mnóstwo leżaków magazynowych. Pomimo tego, że trwa era kolejnej generacji konsol, to jednak Xbox 360 wciąż jest żywy, serwery online wielu gier aż kipią, a gracze wyraźnie nie mają ochoty przesiadać się na inny sprzęt.

Jeśli dopiero teraz zakupiliście tę konsolę, to na pewno macie niezły dylemat z tym, jakie gry sobie zakupić. Aby Wam to ułatwić, postanowiliśmy przygotować ranking najciekawszych tytułów na tę konsolę, które podzieliliśmy na następujące kategorie:

– gry akcji;
– zręcznościówki;
– produkcje RPG;
– gry przygodowe;
– gry sportowe.

Jak powstał nasz ranking gier Xbox 360?

Ranking gier XBOX 360

Postaraliśmy się stworzyć zestawienie gier w formie maksymalnie obiektywnej, które nie bazuje na naszych osobistych przekonaniach oraz preferencjach, ale na danych z samego rynku. Poniższa lista to po prostu najlepiej sprzedające się tytuły, które zbierają najlepsze opinie i wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością. Co ciekawego można w takim razie kupić na tę konsolę?

Najciekawsze gry akcji – ranking gier xbox 360

Grand Theft Auto V – Świetna kampania dla jednego gracza, doskonale rozbudowany tryb sieciowy, a do tego otwarty świat i mnóstwo przygód do przeżycia, fani serii na pewno nie będą zawiedzeni.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/grand-theft-auto-v/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

LEGO Gwiezdne Wojny – Przebudzenie Mocy – Gier z serii LEGO powstało mnóstwo na konsolę Xbox 360, lecz ta część cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Tytuł idealny nie tylko dla dzieci, ale i dla dużo starszych graczy.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/lego-gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Call Of Duty: Trylogia Modern Warfare – Świetna pozycja dla wszystkich tych osób, które nie miały okazji zapoznać się z całą serią Modern Warfare. W jednym opakowaniu dostajemy aż 3 świetne strzelanki, przy których na pewno spędzimy dużo czasu.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/call-of-duty-trylogia-modern-warfare/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Gry zręcznościowe – ranking gier xbox 360

Rayman Legends – Klasyczna zręcznościówka, zapewne doskonale znana wielu osobom, która będzie idealna dla dzieci, jak i do rodzinnej zabawy.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/rayman-legends/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Rabbids Invasion – Szalone, zabawne króliki na pewno na długo wciągną do swojego świata niejednego gracza. Naszym zdaniem obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika tego gatunku gier.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/rabbids-invasion/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

LEGO Marvel Super Heroes – Druga w zestawieniu gra z serii LEGO, która jednak w tym przypadku ma mocno familijny charakter.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/lego-marvel-super-heroes/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Gry RPG – ranking gier xbox 360

Diablo III Ultimate Evil Edition

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/diablo-III-ultimate-evil-edition/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Dragon Age Inkwizycja

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/dragon-age-inkwizycja/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Risen 3: Titan Lords

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/risen-3-titan-lords/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Jeśli jesteście miłośnikami RPG, to polecamy zakosztować zabawy w każdej z tych 3 produkcji. Diablo III na pewno będzie najlepszą opcją dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu do grania. Jeśli jednak możecie spędzać przy konsoli wiele godzin każdego dnia, to na pewno przy żadnej z powyższych produkcji nie będziecie się nudzić.

Gry przygodowe – ranking gier xbox 360

Minecraft Story Mode – Gra przygodowa, która jednocześnie jest wspaniałą, otwartą piaskownicą. Nie tylko daje mnóstwo radości z rozgrywki, ale i urzeka swoją grafiką nawiązującą do dawnych produkcji.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/minecraft-story-mode/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Lego Harry Potter: Lata 1-4 – Kolejna gra z serii LEGO, tym razem w klimacie Harry’ego Pottera, a konkretniej pierwszych części jego przygód. Miłośnicy książek na pewno miło spędzą czas przy tej produkcji.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/lego-harry-potter/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

LEGO Marvel Super Heroes

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/lego-marvel-super-heroes/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Gry sportowe – ranking gier xbox 360

FIFA 17 – Całej serii FIFA nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Zaktualizowane składy, przepiękna grafika, mnóstwo trybów gry, a do tego rozbudowana opcja online. Wirtualna piłka nożna naprawdę może wciągnąć.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/fifa-17/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Pro Evolution Soccer 2017 – Jeśli zamiast biegać po boisku piłkarskim, wolicie zarządzać własną drużyną, to ten tytuł będzie doskonałym wyborem.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/pro-evolution-soccer-2017/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

WWE 2K17 – Najwspanialsze gwiazdy i największe legendy WWE oraz NXT w jednym miejscu. Przy tym tytule stoczysz niejedną ekscytującą i wyczerpującą walkę.

[nokautwl-products-box url=’/produkty/gry-xbox-360/wwe-2k17/–najpopularniejsze.html’ limit=’2’/]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *